• +48 732 082 850
  • ul Szewska 4, 20-400 Lublin

O nas

Oferujemy uczciwą i skuteczną terapię awersyjna, gwarantowana dyskrecja i anonimowość

Nasz specjalistyczny gabinet zajmuje się pomocą w leczeniu uzależnienia od alkoholu. Wiele lat doświadczenia i ciągłe poszerzanie wiedzy na ten temat sprawia, że cechuje nas profesjonalizm, skuteczność oraz wysokie zrozumienie. Specjalizujemy się w dokonywaniu zabiegu wszycia wszywki alkoholowej, która jest jedną z bardzo pomocnych metod w trakcie terapii alkoholowej.

Wszywka alkoholowa pozwala osobie uzależnionej na pozostanie w abstynencji przez długie miesiące, dzięki czemu może ona podjąć się dalszego leczenia uzależnienia, którego warunkiem koniecznym jest trzeźwość.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że prośba o pomoc to bardzo trudny krok dla wielu osób, dlatego staramy się stwarzać naszym pacjentom jak najbardziej przyjazną atmosferę, opartą na szacunku, zrozumieniu i dyskrecji.

Zadzwoń do nas, pomożemy Ci.

Oferujemy uczciwą i skuteczną terapię awersyjna, gwarantowana dyskrecja i anonimowość

Nasz gabinet to placówka wyposażona w nowoczesny i specjalistyczny sprzęt medyczny. Współpracujemy z doświadczonymi lekarzami specjalistami, a pozostała kadra jest przeszkolona odpowiednio do pracy z ludźmi z problemami alkoholowymi.

Cechuje nas wysoki poziom empatii, nie oceniamy pacjentów, nie pouczamy ich i nie moralizujemy – słuchamy i staramy się pomóc najlepiej jak potrafimy. Jeżeli podejrzewasz u siebie problem alkoholowy, zgłoś się do nas już dziś i zawalcz razem z nami o swoje zdrowie oraz wolną wolę!